txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpg
  • Odwiedziło nas: 103960 osób
  • Do końca roku: 342 dni
  • Do wakacji: 150 dni
txtAnkieta.jpg

Jakie zajęcia sportowe Cię interesują? W czym byś wziął udział 

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP

Lista osób przyjętych w roku szkolnym 2017-2018

Jesteś tu: Strona główna » Lista osób przyjętych w roku szkolnym 2017-2018

LISTA OSÓB PRZYJETYCH DO BURSY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Mieszkańcy stali:

 

  1. Adamczuk Aleksandra        kl. IV ZSŻŚ
  2. Barcz Oskar                           kl. III ZSTiO
  3. Bera Jakub                             kl. II ZSTiO
  4. Bugajski Jakub                      kl. II LO nr 1
  5. Buraczewska Paulina          kl. II LO nr 1 – warunkowo
  6. Cieśla Patrycja                      kl. II ZSŻŚ
  7. Cieślar Radosław                 kl. IV ZS nr 3
  8. Czarnecki Daniel                 kl. II ZSŻŚ
  9. Czyżowicz Dawid               ZS nr 1
  10. Fiszer Adam kl. IV              ZSŻŚ
  11. Gałecka Daria                      kl. II ZSŻŚ
  12. Gorek Anna                          kl. IV ZS nr 3
  13. Grabczyński Kamil             kl. IV ZSŻŚ – warunkowo
  14. Granieczny Beniamin         kl. II LO nr 1
  15. Grzywna Mateusz               kl. IV ZSŻŚ
  16. Hanak Dominik                   kl. III LO nr 1
  17. Janik Dawid                          kl. II LO nr 1
  18. Jankowski Jakub                  kl. III LO nr 1
  19. Jesionowski Piotr                 kl. III ZSTiO
  20. Jesionowski Robert              kl. III ZSTiO
  21. Kamiński Gabriel                 kl. ZS nr 3
  22. Karpiński Dominik              kl. II ZSŻŚ
  23. Koliński Dominik                 kl. IV ZSŻŚ
  24. Koszal Artur                          kl. II LO nr 1
  25. Koziejska Natalia                  kl. II LO nr 1
  26. Krawczyk Patryk                  kl. IV ZSŻŚ
  27. Kupczak Kacper                   kl. II LO nr 1
  28. Liszka Łukasz                       kl. III ZSŻŚ
  29. Longosz Anna                       kl. II ZS nr 3
  30. Małecki Marcin                     kl. II ZSTiO
  31. Marciniak Marek                  kl. II ZSTiO
  32. Maślanka Władysław          kl. IV ZSŻŚ
  33. Mierzwa Jakub                     kl. III ZSŻŚ
  34. Mierzwa Julia                       kl. IV ZSŻŚ
  35. Morka Julia                           kl. II LO nr 1
  36. Ochocki Kacper                    kl. I LO nr 1
  37. Pazgan Mateusz                   kl. III LO nr 1 – warunkowo
  38. Rabiej Daniel                        kl. III ZSTiO
  39. Rataj Aleksander                  kl. III LO nr 1
  40. Rosłońska Wiktoria             kl. II LO nr 1
  41. Rusek Dominik                    kl. III ZSŻŚ
  42. Rybotycki Jakub                  kl. IV ZSŻŚ – warunkowo
  43. Seweryński Dawid              kl. IV ZSŻŚ
  44. Sioch Piotr                            kl. III LO nr 1
  45. Skorodyński Oskar             kl. II ZSŻŚ
  46. Skowronek Maksymilian  LO nr 1
  47. Stachaczyński Piotr               kl. IV ZSŻŚ
  48. Sumara Wojciech                   kl. III LO nr 1
  49. Szwed Wojciech                    kl. II LO nr 1
  50. Świgost Patryk                      kl. III ZSŻŚ
  51. Talaga Kamil                          kl. III LO nr 1 – warunkowo
  52. Taraszkiewicz Krzysztof       kl. III LO nr 1
  53. Tofil Wojciech                       kl. III ZS nr 3
  54. Urbanek Filip                         kl. IV ZSŻŚ
  55. Urbanek Nadia                      kl. IV ZSŻŚ
  56. Wanot Michał                        kl. IV ZSŻŚ
  57. Wieczorek Tomasz                 kl. III LO nr 1
  58. Wilk Barbara                          kl. II LO nr 1
  59. Wilk Przemysław                   kl. III ZSTiO
  60. Wiśniewski Robert                kl. III ZSŻŚ
  61. Wiśniewski Wojciech            kl. III ZSŻŚ
  62. Wojtowicz Paulina                 kl. II LO nr 1
  63. Wóz Maciej                            kl. II LO nr 1
  64. Wróblewski Błażej                 kl. IV ZSŻŚ
  65. Ziarkowski Łukasz                kl. IV ZSŻŚ

 

 

Mieszkańcy nowoprzyjęci:

 

  1. Burek Mateusz                       kl. I LO nr 1
  2. Dudziak Jakub                       kl. I ZSTiO
  3. Formowicz Konrad                kl. I LO nr 1
  4. Gabinet Maciej                      kl. II LO nr 1
  5. Gałgan Jakub                         kl. I LO nr 1
  6. Gębarzewski Piotr                 kl. II LO nr 1
  7. Grabowski  Jakub                  kl. I LO nr 1
  8. Kozioł Agnieszka                  kl. I LO nr 1
  9. Kubat Piotr                            kl. I LO nr 1
  10. Kurzyński Paweł                   kl. I LO nr 1
  11. Kuliberda Jakub                     kl. I LO nr 1
  12. Kusiak Tomasz                      kl. I ZSŻŚ
  13. Malczyk Maja                        kl. I ZSŻŚ
  14. Paterka Patryk                       kl. I ZSTiO
  15. Pinior Marianna                     kl. I LO nr 1
  16. Piwacz Daria                          kl. I ZS nr 3
  17. Skrzypiec Marcel                   kl. II  ZS Komorno
  18. Stachurski Szymon                kl. I LO nr 1
  19. Starościak Tomasz                 kl. I ZSŻŚ
  20. Wilczyński Dominik              kl. I ZSŻŚ
  21. Wyżkowska Wiktoria            kl. I LO nr 1
  22. Zając Adrian                           kl. I LO nr 1
  23. Halamoda Maja                      kl. I ZSŻŚ